Aktualności

tytulowaW sobotę 4 lutego odbyły się kolejne zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym. Spotkanie poprowadzili studenci kierunku turystyka i rekreacja: Łukasz Skoniecki (główny prowadzący), Monika Koc, Patrycja Czerwińska, Angelika Matejek, Paulina Krasuska, Adrian Wyrzykowski, Paweł Maksymiuk, Kamil Bieliński, Kamil Płotczyk, pod opieką pana dr Andrzeja Soroki (Instytut Nauk o Zdrowiu). Studenci przygotowali dla dzieci mnóstwo zabaw i innych atrakcji. Studentki przepięknie malowały dzieciom buźki, a z balonów animacyjnych tworzyły razem z maluchami żyrafy, pieski i inne niesamowite rzeczy. W trakcie zajęć, nasi najmłodsi studenci bawili się ze swoimi starszymi kolegami w wiele zabaw, m.in. w wywoływankę oraz z użyciem chusty animacyjnej.

zabawyPrzed nami kolejne spotkanie w tym roku akademickim. W sobotę 4 lutego wyruszymy na spotkanie z turystyką i rekreacją. Zajęcia pt. "Animacja w grach i zabawach" poprowadzą studenci turystyki i rekreacji pod opieką dr Andrzeja Soroki (Instytut Nauk o Zdrowiu). Zajęcia odbędą się w hali sportowej, w budynku Wydziału Nauk Ścisłych, przy ul. 3 Maja 54. Bardzo prosimy by dzieci miały obuwie na zmianę.
Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:
wykrzyknik
  • godz. 9.00 - 10.30 studenci grupa I (6-7 latki)
  • godz. 11.00 - 12.30 razem studenci grupa II (8-9 latki) i grupa III (10-11 latki)
Rodzice i Opiekunowie naszych Studentów otrzymają szczegółowe informacje na temat najbliższych zajęć pocztą elektroniczną.
Do zobaczenia w sobotę 4 lutego :)
tytulowaW sobotę 14 stycznia odbyły się kolejne w tym roku akademickim zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym. Dr Rafał Dmowski (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych) poprowadził dla dzieci wykład pt. "Historia bajek animowanych".
Dowiedzieliśmy się m.in. jak na przestrzeni minionego stulecia zmieniały się techniki animacji, od ręcznie rysowanej grafiki po tworzoną komputerowo. Nasze sobotnie spotkanie okazało się wspaniałą podróżą w czasie również dla rodziców. Z przyjemnością przypomnieliśmy sobie bajki z naszego dzieciństwa.
Dziękujemy studentom, którzy wspierają nas przy organizacji zajęć dla najmłodszych. Minionej soboty pomagały nam: Milena Gęsina i Katarzyna Starzyńska (zarządzanie).

b bolek i lolekPrzed nami kolejne spotkanie. W sobotę 14 stycznia odbędą się zajęcia o tematyce historycznej. Spotkanie poprowadzi dr Rafał Dmowski (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych). Zajęcia odbędą się w sali Senatu w Pałacu Ogińskich, przy ul. Konarskiego 2.

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:
wykrzyknik
  • godz. 9.00 - 10.00 - studenci grupa I (6-7 latki)
  • godz. 10.30 - 11.30 - razem studenci grupa II (8-9 latki) i grupa III (10-11 latki)

Do zobaczenia w sobotę 14 stycznia :)

Fot. bajkopedia.pl