Aktualności

Cao Cristales2 980x653Przed nami pierwsze w tym roku zajęcia dydaktyczne w naszym Uniwersytecie Dziecięcym. W sobotę 21 października odbędą się zajęcia "Poznajemy Kolumbię - niezwykły kraj Ameryki Południowej". Spotkanie poprowadzi mgr Marek Łasisz (archeolog i kulturoznawca). Zajęcia odbędą się w sali Senatu, w Pałacu Ogińskich, przy ul. Konarskiego 2, w dwóch grupach:
 wykrzyknik
  • 9.00 - 10.00 - 6-7 latki
  • 10.30 - 11.30 - razem 8-9 latki i 10 i 12 latki

Rodzice i Opiekunowie naszych studentów otrzymają szczegółowe informacje na temat najbliższych zajęć pocztą elektroniczną.

Do zobaczenia w sobotę 21 października :)

Foto: www.pandotrip.com
tytuloweW sobotę 7 października uroczyście rozpoczęliśmy rok akademicki 2017/2018 w Uniwersytecie Dziecięcym. Uroczystość inauguracji poprowadził pan prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, który wspólnie z panią Anną Sochacką zastępcą Prezydenta Miasta Siedlce oraz panem Adamem Skupem dyrektorem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty Delegatura w Siedlcach wręczyli świeżo upieczonym żakom indeksy, birety oraz teczki.

Uniwersytet Dziecięcy jest miejscem, gdzie raz w miesiącu będziemy odkrywać świat nauki oraz poszukiwać odpowiedzi na ważne pytania najmłodszych. Dziękujemy studentom, którzy wspierają nas przy organizacji zajęć dla najmłodszych. W trakcie inauguracji pomagali nam: Dorota Poloczek i Cezary Pietrachowicz (pedagogika).

studencik na  indeksikuSzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 w Uniwersytecie Dziecięcym, które odbędzie się w sobotę 7 października 2017 r. o godz. 10.00 w auli Skolasińskiego (na parterze) Wydziału Przyrodniczego przy ul. Prusa 12.

Wszystkich naszych studentów z opiekunami prosimy o przybycie ok. 15 min. wcześniej.

Rodzice i Opiekunowie naszych studentów otrzymają szczegółowe informacje na temat inauguracji pocztą elektroniczną.

Do zobaczenia w sobotę 7 października :)
uniwersytet dzieciecy plakat