tytulowaW sobotę 24 czerwca zakończyliśmy rok akademicki 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym. W naszym Uniwersytecie Dziecięcym, w trakcie comiesięcznych spotkań, nasi wykładowcy oraz zaproszeni goście, odkrywają przed dziećmi fascynujący świat nauki i techniki. Przez cały rok akademicki nasi żacy podróżowali po świecie matematyki, historii i innych dziedzin nauki. Minionej soboty, pan prorektor ds. studiów prof. nadzw. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk podziękował rodzicom i opiekunom za rozbudzanie w dzieciach zainteresowań i pasji oraz oficjalnie zakończył rok akademicki.

Pan prorektor wraz z p. Anną Sochacką wiceprezydent miasta Siedlce, p. Adamem Skupem dyrektorem delegatury Kuratorium Oświaty i p. dr Moniką Wakułą prodziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych, wręczyli małym studentom dyplomy ukończenia studiów oraz upominki. Uroczystość poprowadziła p. Ewa Nasiłowska, kierownik Działu Promocji.

Dziękujemy studentkom: Annie Adamiak, Annie Wyszomierskiej, Weronice Wawer, Marlenie Derlickiej, Milenie Gęsinie, Katarzynie Starzyńskiej, Paulinie Niedziółce, Monice Kożuchowskiej za ich zaangażowanie i wspaniałą pomoc podczas wszystkich spotkań, a także dziękujemy tym, którzy wspierają Uniwersytet Dziecięcy, tj. Patronom honorowym: Mazowieckiemu Kuratorium Oświaty oraz Prezydentowi Miasta Siedlce, Patronom medialnym: TV Wschód oraz Życiu Siedleckiemu, Partnerom: Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Sokołowie Podlaskim, firmie Salus Rehmedica, Kinu Helios.

Małym studentom, ich opiekunom oraz wszystkim, którzy nas wspierali, serdecznie dziękujemy! Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w październiku.

Fotogaleria: